Haber

Aziz Yıldırım Fenerbahçe’ye başkan adayı olacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Şekip Mosturoğlu, Aziz Yıldırım’ın yeniden başkan adayı olup olmayacağı sorusuna yanıt verdi.

Fenerbahçe Kulübü’nün eski lideri Aziz Yıldırım’ın yeniden başkan adayı olup olmayacağı sorusuna Şekip Mosturoğlu, Radyo Göl’e açıklama yaptı. “Cumhurbaşkanının öyle bir şeyi yok. Sağlığı yerinde. İşinde. Bizimle konuşuyor. Fikirleri var. Çok ileri fikirleri var. Bunları paylaşıyor. Ama bize getirdiği başkanlık gibi bir fikri yok. “şeklinde konuştu.

“5. yıldız için başvuralı 2 yıl oldu”

“Yıldızlarla ilgili size göre farklı görüşler olabilir. TFF, tarihçilerden ve sporseverlerden oluşan bir komite kuruyor. Araştırma sonuçlarını kamuoyuna sunar. Hiçbir şey yapmamak ve halının altına süpürmek tartışmaları getirir.”

“Kalp, Fenerbahçe’nin her zaman şampiyon olmasını diliyor”

“Üzülerek söylüyorum ki bu adet haline geldi. Beklediğimiz bu değil. Bunu hep söylüyorum. Özellikle pandemi döneminden sonra son üç dönem en çekişmeli ligler yaşandı. Özellikle ekonomik sıkıntıların arttığı dönemde Fenerbahçe de kaldı.” inanılmaz ekonomik imkanlar yaratarak bu yarışta.Kalbim hep şampiyon olmasını diliyor ama maalesef istenilen hedeflerde değil.Ama diğer branşlarda her branşta final oynuyor.Finalin bir tarafı hep Fenerbahçe .”

kizilorenajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu