Haber

Bayraklı Belediyesi, Üniversite Hazırlık Sınıfı Öğrencilerine Motivasyon Etkinliği Düzenledi

Bayraklı Belediyesi Sosyal Aktivite Merkezi’nde ücretsiz eğitim alan üniversite hazırlık sınıfı öğrencileri, hafta sonu yapılacak Yüksek Öğrenim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi motivasyon etkinliğinde bir araya geldi. Havuzlu Nikah Salonu’nda canlı müzik eşliğinde eğlenen gençler, yılın stresini atan gençler sınavda başarı sözü verdi. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar SandalÖğrencilerimize güveniyor ve inanıyoruz. Hepsine başarılar diliyorum” dedi.

Bayraklı Belediyesi’nin ücretsiz sınav hazırlık kursları veren Sosyal Aktivite Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler, etkinlikte yılın stresini atarken moral depoladı. Bayraklı Havuzlu Nikah Salonu’nda düzenlenen motivasyon etkinliğine 150’ye yakın öğrenci, öğretmen ve idareci katıldı.

Etkinlik merkezi eğitmenlerinden His Harman, öğrencilerin sadece eğitimlerinde değil, manevi temellerinde de her zaman yanlarında olduklarını belirterek, sınavda başarılar diledi. 12. sınıf öğrencisi Ömer Faruk Gökseki, “Bize bu imkanları sağlayan ve geleceğe en iyi şekilde hazırlanmamızı sağlayan başkanımız Serdar Sandal’a ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.” Bayraklı Belediye Başkan Yardımcısı Osman Çağrı Şahin, sınav öncesi öğrencilere seslenerek moral verdi.

Konuşmaların ardından etkinlik merkezi öğrencilerinden oluşan müzik grubu sahne aldı. Grup, performanslarıyla beğeni topladı.

“GENÇLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Eğitime verdiğimiz destekle okul öncesinden üniversiteye kadar her zaman öğrencilerimizin yanındayız. Geleceğin teminatı olan gençlerimizi en doğru şekilde geleceğe hazırlıyoruz.” geleceğimizin ve yarının mimarları olacaklar. Tüm öğrencilerimize YKS’de başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: ANKA / Eğitim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu