Haber

‘Fergie House’ Detayları: Partilere Giriş Bileti 300 Bin Liraya Kadar

OnlyFans adlı sitede içerik paylaşan ve kendilerine ‘Fergie House’ adını veren grup, polis operasyonuyla yakalandı. Kümenin kurucuları olduğu iddia edilen ve kendilerini mimar olarak tanıtan ikiz kardeşler Serhat ve Ferhat Günay hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Fergie House’un düzenlediği partilerde satılan bilet fiyatları 300 bin liraya kadar çıkıyor. Ayrıca CİMER’e yapılan şikayet üzerine operasyon gerçekleştirildi.

Fergie House isimli küme, adını ilk olarak İstiklal Caddesi’nde dolar dağıttıktan sonra duyurdu.

Grubun OnlyFans adlı sitede içerik paylaştığı ve kalabalık partiler düzenlediği belirlendi.

Sabah Gazetesi’nden Ceyhan Toprak ve Armağan Yılmaz’ın haberine göre; Grubun kurucularından Serhat Günay’ın aslında uzman çavuş olduğu, 2016-2019 yılları arasında Elazığ İl Jandarma Komutanlığı’nda görev yaptığı, 15’ten fazla disiplin soruşturması geçirdiği ve çeşitli nedenlerle meslekten istifa etmek zorunda kaldığı ortaya çıktı. sık sık disiplin cezası alan bir asker. çıktı.

İkiz kardeşlerden Ferhat-Serhat Günay’ın ağabeyinin annesiyle birlikte Manisa Kırkağaç’ta, diğer kardeşinin ise Dubai’de yaşadığı öğrenildi.

TikTok’ta viral olan videoda Ferhat Günay, kirası 130 bin lira olan boğaz görünümlü evi kedileri için tuttuğunu iddia etti.

Toplam 19 kişinin gözaltına alındığı Fergie Evi operasyonunun CİMER’e yapılan ihbarla başlatıldığı öğrenildi.

Dilekçede, Taksim İstiklal Caddesi’nde havaya dolar atan Onlyfans ekibinin bir villada uyuşturucu partisi düzenleyeceği ve biletlerin 30 bin ile 300 bin TL arasında satıldığı belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu