Haber

Kılıçdaroğlu: “Ruhumuz artık eskisi gibi değil. İçimizde açılan derin yaraları sarmak ve bu acıları bir daha yaşamamak için artık değişmeliyiz”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Artık hiçbirimiz aynı değiliz. Ben aynı insan değilim. Ruhlarımız artık eskisi gibi değil. İçimizde açılan derin yaraları sarmak için artık değişmeliyiz” dedi. ve bir daha bu acıları yaşamamak.”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinin ardından Hatay’da arama kurtarma çalışmalarına katılan Kadıköy Belediyesi Arama Kurtarma Timi ile dün CHP Genel Merkezi’ne gelmişti. Kılıçdaroğlu, bugün toplantıda yaptığı konuşmanın bir kısmını sosyal medya hesabından yayınladı.

Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada, “Hiçbirimiz eskisi gibi değiliz. Ben aynı insan değilim. Artık ruhlarımız eskisi gibi değil. Açılan derin yaraları sarmak için artık değişmeliyiz” dedi. içimizde ve bir daha bu acıları yaşamamak.”

“HİÇ BİRİMİZ HİÇ BÖYLE DEĞİLİZ”

Kılıçdaroğlu’nun kelam konulu toplantıda yaptığı konuşmanın bir bölümü şöyle:

“Kahramanmaraş’a gittiğimde iki küçük kız yanıma geldi ‘Babamız burada, sesleri burada, lütfen onu kurtarın.’ İstanbul’dan bir ekip geldi dedik iki çocuk ağlıyor babalarının kurtarılmasını istiyor sonradan babalarının kurtarılamayacağını öğrendim evet ‘Biz aynı insanlar değiliz’ dediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu