Haber

Manisa BBSK Karate Takımı Diamond Cup Turnuvasında Madalya Kazandı

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde 9-10 Eylül 2023 tarihleri ​​arasında 83 kulüp ve 783 sporcunun katılımıyla düzenlenen Diamond Cup Karate Turnuvasına katılan Manisa BBSK Karate Takımı, 3 gümüş ve 4 bronz madalya kazandı.

Diamond Cup Karate Turnuvası, 9-10 Eylül 2023 tarihleri ​​arasında Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde 83 kulüp ve 783 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Turnuvaya Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nü temsilen 19 sporcuyla katıldı. Manisa BBSK Karate Grubu sporcuları Semih Furkan Kumcu, Yağmur Toygar ve Kevser Koparan gümüş madalya alırken, Asya İkra Erce, Hamza Abed, Hakan Yıldız ve Batuhan Bayır bronz madalya kazandı. Turnuvada Utku Tan ve Mehmet Talha Kartal 5’inci, Tuba Evrak ve Rukiye Hayder Najm 7’nci, Ceylin Ferihan Uyanık ise 9’uncu oldu.

Manisa BBSK Karate Takım Antrenörü Ali Eşsiz, yaptığı açıklamada, “Elemelere katılan veya giremeyen tüm sporcularımızı ve ailelerini tebrik ediyor, önümüzdeki hazırlık müsabakalarında başarılar diliyoruz. Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’ne desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. ” -MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu