Teknoloji

Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanları: Starfield Hemen Gel!

Geçen hafta tüm dünyada esen Starfield fırtınası bizi de etkisi altına aldı! Geçen haftaki oyunlara bir göz atalım, Bethesda’nın sabırsızlıkla beklediğimiz oyunu şimdiden bestseller oldu.

1. Listenin ilkinden bahsetmeye gerek var mı?

CS:GO tekrar tekrar lider ve aylardır zirveyi kimseye bırakmadı. Şu anda kapalı beta aşamasında olan Counter-Strike 2 gelene kadar tepe değişecek gibi görünmüyor.

2. İndirim, Forza Horizon 5 için de işe yaradı.

Bizi Meksika’nın uçsuz bucaksız kırsalından büyük arabalara kadar sıra dışı bir atmosfere götüren harika arabaların olduğu Forza Horizon 5 yüzde 50 indirime girince kaçırmadık tabii! Oyun şu anda 299,50 TL.

3. Call of Duty: Contemporary Warfare II de listenin müdavimlerinden.

Çıktığı günden bu yana neredeyse hiçbir listede ilk 5’ten düşmeyen Call of Duty: Contemporary Warfare II, oyuncular arasında oldukça popüler olan hikaye modunun yanı sıra çevrimiçi moduyla da beğeni topluyor.

4. Marvel’s Spider-Man Remastered indirimin geçerli olduğu oyunlardan biridir.

499 TL fiyatıyla yüzde 33 indirimle 334,33 TL’ye düşen oyun, PlayStation özel oyunu olarak çıktığı gibi PC için de çıkmış ve oyuncular tarafından büyük ilgiyle karşılanmıştı.

5. Starfield heyecanımız şimdiden başladı!

Bethesda yıllar sonra orijinal bir IP ile karşımıza çıkıyor, nasıl heyecanlanmayalım? Uzun oynanış ve mükemmel sunumun ardından oyun ön sipariş aşamasındaydı ve Steam’in en çok satanlar listesinde 5. sıraya kadar yükseldi.

Listenin geri kalanı şu şekilde:

  • BattleBit Yeniden Düzenlendi

  • Siberpunk 2077

  • Call of Duty: Modern Warfare II – The Outlaw Organization (4. Sezon)

  • Görev Çağrısı: Kara Ops III

  • GTA 5

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu