Haber

Tuğrul Türkeş’ten altılı masaya Davutoğlu uyarısı: Allah sabır versin

AK Parti Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi programında soruları yanıtladı. Türkeş’in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“Uygulayabilecekler mi? Davutoğlu Bey her konuyu masaya oturacağımızı, birbirimizi ikna ettikten sonra uygulama aşamasına geçeceğimizi söylüyor. Davutoğlu Bey ile bir yıl çalıştım Allah sabır versin. orada olanlara

Önce Sayın Kılıçdaroğlu’nu aday gösterdiler. Sonra bu yetmez, Cumhurbaşkanı’nı deviremez dediler. Ardından İmamoğlu ve Yavaş’ı torpido olarak yanına koyuyorlar.

CHP’NİN HDP İLE İŞBİRLİĞİ

Sayın Kılıçdaroğlu her hafta Sayın Bahçeli ile milliyetçilik yarışına girdi. Davacılar listelerde yer almadı.

Parlamentoda seçilmiş bir partiyle görüşürseniz, hiçbir şey söyleyemeyebilirim. Millet İttifakının iki temel unsuru vardır. Bunlardan biri de CHP’nin obur ÂLÂ Partisi’dir. ÂLÂ Parti der ki, ben karşı taraftan bakıyorum, siz de katılıyorsunuz. Yakışıklı değil.

PERVİN BULDAN’DAN ‘TÜRKİYE’DE DE STATÜ KAZANACAĞIZ’ AÇIKLAMASI

Türkiye büyük bir devlettir. Suriye gibi değil. Bedenini alıyorsun.

Gücün değiştiğini hayal edelim. Bürokrasi Kılıçdaroğlu’na göre mi düzenlenecek, vekiller birkaç ay içinde birbirini ikna ettikten sonra mı düzenlenecek?

Türkiye’de ne yapılamadı, Batı neyden rahatsız? Batı’dan rahatsızız. Özellikle YPG, PKK ve IŞİD ile karşı karşıya olan Amerika ve Avrupa ülkeleri. İsveç hala terörle arasına mesafe koyamıyor.

SEÇİMDE AVANTAJ NEREDE?

Cumhur İttifakı seçimi kazanmaya daha yakın. İnsanlar yapacaklarını söylediklerinde inanırlar. Diğerleri üç ay boyunca nasıl teklif verileceğini tartışıyor. Onlar karar verene kadar, aslında biz işin bokunu çıkarıyoruz.

arpacayhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu