Haber

TÜMOSAN Konyaspor, Göztepe maçı öncesi hazırlıklarını tamamladı

TÜMOSAN Konyaspor, Ziraat Türkiye Kupası 5. turda yarın Trendyol 1. Lig grubunda Göztepe ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

Yeşil-beyazlı takımın yeni teknik direktörü Fahrudin Ömerovic, Koyuncu Küme Kayacık Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenman öncesi yaptığı açıklamada, Konyaspor’a gelmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Geçmişte Konya’da güzel günler geçirdiğini belirten Ömerovic, “Kendime ve takımımıza inanıyorum. Bu zor günleri en kısa sürede aşacağız. Daha iyiye gitmek için çalışacağız. İnşallah daha uzun süreler birlikte olacağız.” Daha uzun zaman. Bundan sonra sorumluluk elbette yüksek olacak. Bunu asla yapmayacağız. “Ben sorumluluklarımdan kaçan biri değilim.” dedi.

Uzun süre birlikte çalıştığı Aykut Kocaman’la da istişarede bulunduğunu belirten Ömeroviç, “23 yıldır birlikteyiz. Birlikte çok şey paylaştık. Konyaspor taraftarıyla daha iyi şeyleri hak ediyor. O yüzden değilim” Korku var, heyecan var.” İfadelerini kullandı.

Transfer çalışmalarını kısa sürede tamamlayarak ilerlemek istediklerini belirten Ömeroviç, “Çünkü transfer dönemi hızlı geçiyor. Doğru karar vermek gerekiyor. Sorunu görüp teşhis koymak gerekiyor. İnanıyorum.” daha da iyi olacak.” Görüşünü şu şekilde ifade etti:

Ömerovic yönetimindeki antrenman ısınma idmanlarıyla başladı.

Dar alanda pas çalışmaları ve 5’e 2 oyunla devam eden antrenman, taktik antrenmanla sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu