Haber

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti

Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın MHP’li belediye başkan adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, AK Parti İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

İl Başkanı Yaşar Arslan ziyarette yaptığı konuşmada Fırıncıoğlu’nun adaylığının kendisine, Bartın’a, MHP’ye ve AK Parti teşkilatlarına hayırlı olmasını diledi.

Arslan, her kademedeki teşkilatın sahada olacağını belirterek, “İnşallah 31 Mart akşamı sandıklar açıldığında kazananın Bartın olacağına ve Cumhur İttifakı adayının kazanacağına inanıyorum. bunu birlikte başaracağız.” söz konusu.

Arslan, Fırıncıoğlu ve MHP teşkilatına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, 21 Ocak Pazar günü tüm kuruluşların katılımıyla aday tanıtım toplantısı gerçekleştireceklerini kaydetti.

MHP İl Lideri Ercüment Özçelik, yerel seçim sürecinde Cumhur İttifakı ruhuyla hareket edeceklerini belirterek, “31 Mart’ta sınava gireceğiz. Hem hükümetimizle hem de Adalet Bakanımızla kol kola girdiğimizde” dedi. Yılmaz Tunç Bey ve milletvekilimiz Yusuf Aldatmaz ile büyüyen Bartın’ı daha da büyüteceğiz.” Geleceğe hazırlanacağız.” dedi.

AK Parti ve MHP’den belediye başkanlığı adayı olan ancak görmezden gelenlere teşekkür eden Fırıncıoğlu, “Beni affetmelerini istiyorum. Bundan sonraki süreçte de yanımda olacaklarını biliyorum. Ben de bu örgütün emrinde olacağım” dedi. gördün.” İfadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu