Ekonomi

Corsair Gaming, Atlanta tesisinde PC özelleştirmesini genişletiyor

MILPITAS, Kaliforniya – Yüksek performanslı oyun donanımıyla tanınan Corsair Gaming, Inc. (NASDAQ:CRSR), Origin PC üretimini şirketin Atlanta’daki tesisine taşıdığını duyurdu. Bugün açıklanan bu hamle, Corsair’in Origin PC ürünlerinin kişiselleştirme yeteneklerini ve kapasitesini genişletme stratejisinin bir parçası.

Atlanta tesisine entegrasyon, Corsair’in Tayvan’daki son teknolojiye sahip tesisinin yakın zamanda tamamlanmasının ardından gerçekleşti; tesis şu anda tamamen çalışır durumdadır ve dünya çapında kişiselleştirilmiş oyun kumandaları dağıtmaktadır. Atlanta’daki genişleme yalnızca üretim ve depolama kapasitesini artırmakla kalmıyor, aynı zamanda Corsair’in ürün tekliflerinde kişiselleştirmeyi geliştirmeye yönelik daha geniş taahhüdüyle de uyumlu.

Corsair CEO’su ve kurucusu Andy Paul, genişletmenin özel bilgisayar oluşturma deneyimini yükseltme potansiyeli konusundaki heyecanını dile getirdi. Paul, “Bu hamle, özel bilgisayar oluşturmada heyecan verici yeni bir sayfa açıyor ve Corsair’in tüketicilerimize harika savaş alanları sunmasına yardımcı olacak” dedi.

Origin PC, 24 saat özel destek ve ödüllü PC’ler oluşturma geçmişiyle desteklenen yüksek performanslı özelleştirilmiş sistemler sunmaya odaklanmaya devam ediyor.

Corsair Gaming, Inc.’in merkezi Kaliforniya’dadır. oyuncular, yayıncılar ve içerik oluşturucular için tasarlanmış bir ürün yelpazesiyle küresel bir pazara hizmet veriyor. Şirketin portföyünde PC bileşenleri, çevre birimleri, yayın ekipmanları ve akıllı ortam aydınlatma çözümleri yer alıyor.

Duyuru bir basın bültenine dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu