Haber

Merve Dizdar eleştirilen elbisesiyle ilgili konuştu

Son dönemin en çok konuşulan oyuncuları arasında yer alan Merve Dizdar, Paklar Apartmanı’nda özellikle Gülben karakteri ile seyircinin hafızasında yer edinmiştir.

Oyuncu kadrosunda yer aldığı Nuri Bilge Ceylan imzalı Kuru Otlar Üstüne filminin gösterimi için Cannes Film Festivali’ne giden Merve Dizdar, kıyafet tercihiyle eleştiri hedefi oldu. Tek kolu açık pembe bir elbise giymeyi tercih eden Dizdar, sosyal medyada eleştirildi. Paylaşımları gören ünlü oyuncu daha fazla dayanamayıp konuyu Instagram hesabından paylaştı.

“Bu konu tartışmaya açık değil”

Dizdar, ‘Yorumlarınızı okudum. O kadar iğrenç, rezil, rezil, bizi öyle mi tercih ettiniz, korkunç bir seçim yazanlar. çok üzgünsün Merak etme. Çok memnun oldum.’Dizdar’ın konuşması, ‘Bu bahis tartışmaya açık değil. Ya beni böyle seveceksin, kabul et ya da beni sevmeyeceksin. Bu türü seviyorum. İçimde o kadar iyi hissettim ki benim için daha değerliydi. Küçüklüğümden beri böyleyim. Beni böyle kabul edeceksin. Diğer işiniz gücünüz. Belli ki bu kızı etkilemiyor. ‘ dedi sertçe. Sonrasında ise kıyafeti giydiği andan itibaren bir görüntü paylaşarak eleştirileri dikkate almayacağının sözünü verdi.

koprukoy-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu