Ekonomi

THY Havacılık Akademisi ile AirBusiness Academy arasında işbirliği anlaşması imzalandı

Türk Hava Yolları (THY) Havacılık Akademisi ile Airbus’ın eğitim hizmetlerinden sorumlu şirketi AirBusiness Academy arasında iş birliği anlaşması imzalandı.

THY Basın Ofisi’nden yapılan açıklamaya göre, Airbus İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Thierry Baril, AirBusiness Academy CEO’su Adam Mc Gonigal, AirBus Uluslararası İşbirliği Yöneticisi, Airbus’ın Fransa’nın Toulouse kentindeki yerleşkesinde düzenlenen “Eğitim Çözümleri Protokolü İmza Töreni”ne katıldı. Thierry Ader, THY İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Abdulkerim Çay, THY Eğitim Lideri Kübra Filikci ve THY Eğitim Hizmetleri Pazarlama ve Satış Müdürü Mustafa Demirak katıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen THY Genel Müdür Yardımcısı Abdulkerim Çay, anlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bayrak taşıyıcı havayolu olmanın bilinci ve sorumluluğuyla markamızı başarıyla uçuracak projeleri hayata geçirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi ve AirBusiness Academy eğitim alanındadır.Bu iş birliği anlaşmasını imzalamış olmaktan dolayı mutluyuz.” değerlendirmesini yaptı.

Bu protokol ile THY Havacılık Akademisi ve AirBusiness Academy, eğitim hizmetlerinin yurt içinde ve yurt dışında pazarlama ve satış faaliyetlerine ilişkin bahislerde karşılıklı işbirliğine imza attı.

THY Havacılık Akademisi, yeni eğitim içerikleri, sınıf içi ve dijital ortamda ulusal ve global pazarlara sunduğu eğitimler ile her geçen gün gelişiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu